První kroky s FSS

Překvapily vás v polovině června na fakultě nové tváře? Nejspíš jste potkali nové prváky a prvačky!

20. 6. 2022

Už 3. 7. končí zápisy do studia, a abychom jim usnadnili přechod ze středoškolského prostředí na akademickou půdu, požádali jsme studentské zástupce jednotlivých bakalářských programů, aby nám pomohli. Takzvaní buddies se s přijatými uchazeči a uchazečkami spojili nejen přes facebookové skupiny, ale osobně je potkali v polovině června na FSS. Pro letošní maturanty to byla vůbec první možnost podívat se na fakultu, Den otevřených dveří i Open day se kvůli covidu konaly online. Podívejte se ve fotogalerii, jak se akce První kroky s FSS povedla.